ІІ науково-практична конференція «ТРАНСПОРТ: НАУКА ТА ПРАКТИКА»

Доцент кафедри машинобудування та прикладної механіки Сергієнко Оксана Вікторівна прийняла участь у ІІ науково-практичній конференції «ТРАНСПОРТ: НАУКА ТА ПРАКТИКА», яка відбулася 25-26 травня 2023 року за участі кафедри залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин Факультету транспорту і будівництва СНУ ім. В. Даля та кафедри експлуатації портів та технології вантажних робіт Навчально-наукового інституту морського бізнесу Одеського національного морського університету запрошують вас прийняти участь. Захід відбувся за участю таких вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів: Національного університету «Львівська політехніка», Українського державного університету залізничного транспорту, Інституту іоносфери НАН та МОН України, Brno University of Technology (Чеська Республіка), Kielce University of Technology (Польща), Latvijas Jūras akadēmija (Латвія), University of Žilina (Словаччина), Ventspils University of Applied Sciences (Латвія).