V міжнародна наукова конференція “ESSAYS OF MINING SCIENCE AND PRACTICE”

8-10 листопада в Інституті геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України відбулася провідна V міжнародна наукова конференція “ESSAYS OF MINING SCIENCE AND PRACTICE”.
Від СНУ ім. В.Даля в конференції взяли участь декан факультету здоров’я людини Вадим Тарасов, завідувач кафедри машинобудування та прикладної механіки Олексій Романченко, завідувач кафедри електричної інженерії Євген Руднєв, професор кафедри фармації, виробництва та технологій Микола Антощенко, доцент кафедри машинобудування та прикладної механіки Олександр Логунов та аспірант кафедри фармації, виробництва та технологій Віталій Попович.
Науковцями СНУ ім. В.Даля було представлено дві доповіді, які розкрили актуальні питання в галузі охорони праці та машинобудування, щодо прогнозування небезпечних властивостей шахтопластів на вугільних шахтах та проектування елементів спеціалізованого технологічного обладнання фінішної обробки деталей.