Логунов Микола Петрович

Логунов Микола Петрович

Логунов Микола Петрович

ЛОГУНОВ МИКОЛА ПЕТРОВИЧ

кандидат технічних наук (1980),

доцент (1981)

Логунов М.П. народився 6 листопада 1946 року в м.Луганську. З 1953 по 1964 рік навчався в середній школі № 7 м Луганська. Після закінчення школи 2 роки працював токарем на верстатобудівному заводі ім. Леніна в м Луганську.

У 1965 році вступив на вечірнє відділення Ворошиловградського машинобудівного інституту, а в 1966 році перевівся на денне відділення і в 1970 р закінчив його з відзнакою за спеціальністю «Напівпровідникове і електровакуумне машинобудування» та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Після закінчення інституту був розподілений на кафедру «Напівпровідникове і електровакуумне машинобудування». У 1971р проходив строкову службу в лавах Радянської армії, командир стартового розрахунку ракетних військ протиповітряної оборони.

Після закінчення строкової служби повернувся на кафедру «Напівпровідникове і електровакуумне машинобудування» Ворошиловградського машинобудівного інституту. У 1976 році був направлений в цільову аспірантуру Московського інституту електронної техніки, де в 1980 році захистив кандидатську дисертацію. З 1980 р і по теперішній час працює в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.