Єпіфанова Ольга Вікторівна

78Доска почета 2004

Єпіфанова Ольга Вікторівна народилася 22 травня 1961 року в м. Луганськ. Навчалася в СШ № 38 м. Луганська.

У 1978 році вступила до Ворошиловградського машинобудівного інституту, а в 1983 році закінчила його з відзнакою за спеціальністю «Гідравлічні машини та засоби автоматики» та здобула кваліфікацію інженера-механіка.

З 1983 року працювала в Східноукраїнському національному університеті на посадах інженера, молодшого наукового співробітника, старшого наукового співробітника науково-дослідного сектору кафедри гідрогазодинаміки університету.

У 1996 році закінчила магістратуру Східноукраїнського державного університету за спеціальністю „Гідравлічні машини, гідропривід та гідропневмоавтоматика”.

У 1999 році переведена на викладацьку роботу.

У 2001 році успішно захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю „Промисловий транспорт”. У 2002 році присвоєно вчене звання доцента.

З 2001 року працює директором Наукової бібліотеки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, є головою методичного об’єднання бібліотек вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації Луганської області.

У 2005 році за плідні здобутки, сумлінну працю на ниві бібліотечної справи нагороджена знаком „Відмінник освіти України”.

У 2007 закінчила магістратуру Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за спеціальністю „Педагогіка вищої школи”. Отримала диплом з відзнакою

Єпіфанова О.В. є автором понад 80 наукових та науково-методичних праць.