Чернікова Ірина Дем’янівна

Чернікова Ірина Дем'янівна

Чернікова Ірина Дем’янівна

Чернікова Ірина Дем’янівна, народилася 26 квітня 1965 у селищі Середньо-Білому, Іванівського району, Амурської області.

З 1972 року навчалася в середній школі населеного пункту Париж, Одеської області, з 1978 по 1980 роки – в середній школі №2 в місті Болграді, Одеської області, а з 1981 року – в Сєвєродонецької загальноосвітній середній школі №3, яку і закінчила в 1982 році.

З 1982 по 1987 роки – студентка Харківського інституту комунального будівництва. Здобула освіту спеціаліста інженера-електромеханіка. Після закінчення ВНЗ з 1987 року за направленням працювала в Управлінні «ГОРЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ» міста Луганська до 2003 року: інженер, старший інженер, провідний інженер-технолог.

З 2006 року інженер кафедри «Обладнання електронної промисловості» Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Працюючи на кафедрі, постійно приділяла увагу підвищенню свого професійного рівня: здала два кандидатські іспити – з іноземної мови і з філософії; закінчила магістратуру в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля за спеціальністю «Педагогіка вищої освіти». Працює над дисертацією, має вісім друкованих наукових робіт за спеціальністю, брала участь в міжнародних науково-технічних конференціях.

З вересня 2013 – асистент кафедри «Обладнання електронної промисловості» СНУ ім. В. Даля в місті Луганську, а з вересня 2014 року працювала на кафедрі «Фізики та електроніки» факультету «Машинобудування та електромеханіки» ВНУ імені В. Даля в місті Сєвєродонецьку. У 2015 була обрана за конкурсом на посаду старшого викладача кафедри «Фізики та електроніки», а з 1 листопада цього ж року старший викладач кафедри «Машинобудування, верстатів та інструментів» факультету «Машинобудування та електричної інженерії» де і працює в даний час.