Участь у міжнародній конференції “MANUFACTURING 2019”

Відомому Познанському політехнічному університету (Politechnika Poznańska) виповнилося 100 років. Славному ювілею була присвячена Міжнародна науково-технічна конференція “MANUFACTURING 2019”. Україна була представлена чотирма університетами: Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Сумським державним університетом та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля. Конференція проходила у творчій обстановці, всі учасники мали змогу ознайомитись з життєдіяльністю Познанського університету, його досягненнями в галузі машинобудування і інформаційних технологій. Наш університет представляв професор кафедри машинобудування та прикладної механіки Кроль О.С. Він виступив з двома доповідями з тематики автоматизованого проектування і моделювання верстатних систем.
Багато цікавих зустрічей, обговорення перспектив розвитку та налагодження міжнародних контактів – все це є результатом плідно проведеної Міжнародної конференції “MANUFACTURING 2019”.