Участь у всеукраїнській олімпіаді з технології машинобудування

В Одеському національному університеті з 14 по 17 травня 2019 р. відбулася всеукраїнська студентська олімпіада з технології машинобудування. Участь у ІІ етапі олімпіади прийняли студенти кафедри машинобудування Солом’яний А.О. та Студнік О.П. Вони отримали сертифікати учасників, студент гр. ММ-151 Солом’яний Антон нагороджений грамотою за оригінальні технологічні рішення. В рамках олімпіади був проведений конкурс магістерських та бакалаврських робіт «Технологія машинобудування». Дипломом другого ступеня була нагороджена магістерська робота випускника кафедри МПМ Базакуца В.М. Дипломом 3 ступеня нагороджена бакалаврська робота студентів Лисиці С.М. і Фіронова Д.В. Науковим керівником цих робіт є професор кафедри МПМ Кроль О.С., який приймав участь в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді в якості члена жури та був нагороджений грамотою за активну участь в ії роботі.