Інформаційний подіум «Машинобудування – одна з головних галузей сучасності»

З нагоди свята Дня машинобудівника в Україні у читальному залі наукової бібліотеки університету відбувся інформаційний подіум «Машинобудування – одна з головних галузей сучасності», організований співробітниками бібліотеки і викладачами кафедри машинобудування та прикладної механіки для студентів факультету інженерії. Директор бібліотеки Єпіфанова Ольга Вікторівна привітала присутніх зі святом, пригадала історію університету – від робітничого технікуму до машинобудівного інституту і до національного університету. Завідувач кафедрою машинобудування та прикладної механіки д.т.н., професор Соколов Володимир Ілліч розповів про створення і розвиток кафедри, про компоненти та принципи проектування стратегії Industry 4.0. Про можливості та перспективи для студентів розповіли професор Кроль Олег Соломонович, доцент Черніков Микола Григорович, доцент Романченко Олексій Володимирович. До перегляду були надані наукові та навчальні видання, створені викладачами кафедри.